Sonos Play:3

Dzięki naszej wysokiej jakości podstawce podłogowej Sonos Play 3 możesz dosłownie iw przenośni przenieść potężny dźwięk swojego Sonos Play 3 na wyższy poziom. Stojaki podłogowe mają stałą wysokość 80 cm, więc korzystasz z idealnej wysokości odsłuchu. Mamy czarno-białe podstawki, które są specjalnie zaprojektowane dla Sonos Play 3. Wykorzystaj w pełni swoje głośniki i wybierz podstawkę podłogową Sonos Play 3, która będzie dobrze pasować do Twojego wnętrza.

NASZE STOJAKI PODLOGOWE SONOS PLAY 3

Produkty 4

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
 1. 307,71 zł
  Vebos stojak Sonos Play 3 czarny
  Patrząc na stojaku dla dźwięku Sonos Play 3? Następnie można skontakto...
 2. 307,71 zł
  Vebos stojak Sonos Play 3 biały
  Patrząc na stojaku dla dźwięku Sonos Play 3? Następnie można skontakto...
 3. 593,65 zł
  Vebos stojak Sonos Play 3 czarny para
  Patrząc na stojaku dla dźwięku Sonos Play 3? Następnie można skontakto...
 4. 593,65 zł
  Vebos stojak Sonos Play 3 biały para
  Patrząc na stojaku dla dźwięku Sonos Play 3? Następnie można skontakto...

Produkty 4

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący

Zawiera standard Sonos Play 3

Wszystkie nasze stylowe statywy Sonos Play 3 są wykonane z wysokiej jakości stali i są pomalowane proszkowo na dokładnie taki sam kolor, jak biały lub czarny głośnik Sonos Play 3. W rezultacie idealnie pasują do głośnika i pasują do każdego wnętrza. Co więcej, z łatwością umieścisz stojaki podłogowe w dowolnym rogu salonu czy sypialni.

 

Dlaczego podstawka podłogowa Sonos Play 3?

Sonos Play 3 jest znany ze swojej potężnej i wciągającej jakości dźwięku, dzięki czemu idealnie nadaje się jako system dźwiękowy w salonie lub sypialni. Aby poprawić akustykę pomieszczenia i zapewnić najwyższą jakość dźwięku, zaprojektowaliśmy specjalne stojaki podłogowe dla Sonos Play 3. Stojak podłogowy Sonos Play 3 firmy Vebos ma kilka głównych zalet:

 

 • Poprawiona akustyka
 • Nie potrzeba żadnych dziur w ścianie
 • Szczelne wypełnienie przestrzeni
 • Łatwy w montażu
 • Malowany proszkowo w tym samym kolorze co głośnik

 

Zamontuj statyw Sonos Play 3

Twój Sonos Play 3 ma wbudowany otwór z tyłu, dzięki czemu możesz łatwo i szybko przymocować głośnik za pomocą dostarczonej śruby. Ponadto nasze stojaki podłogowe Sonos Play 3 są wyposażone w innowacyjny system zatrzaskowy, dzięki czemu masz pewność, że głośnik jest solidnie zamocowany. Ponadto na naszym stojaku można ustawić głośniki Sonos Play 3 zarówno w poziomie, jak iw pionie.

 

Inne opcje dla Twojego Sonos Play 3

Oprócz naszych stojaków głośnikowych posiadamy bardzo szeroką gamę uchwytów ściennych, które pozwalają zaoszczędzić miejsce na podłodze i łatwo dopasować wysokość odsłuchu do własnych upodobań. Ponadto nasze stojaki podłogowe Sonos Play 3 w połączeniu z jednym z naszych stojaków telewizyjnych zapewniają zupełnie nowe wrażenia dźwiękowe.

 

Zapytać? Proszę skontaktuj się z nami

Czy masz pytania dotyczące naszych stojaków podłogowych Sonos Play 3? Prosimy o kontakt pod numerem +316 412 541 32 lub wypełnienie naszego formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej i udzielimy fachowej porady.